% 100 THERMOSET ÜRÜNLER

Porselen görünümlü % 100 thermoset ürünler kırılmaya ve çizilmeye karşı çok dayanıklıdır aynı zamanda her tür bulaşık makinesinde yıkanabilir.

KÜLSAN THERMOSET®

Sofra Ürünleri

Külsan Thermoset® Masaüstü Koleksiyonu, özel hammaddesi ve uzun araştırmalara dayanan ar-ge uzmanlığıyla özenle tasarlandı. Şık tasarımı ile sofraların vazgeçilmez parçası Thermoset® Masaüstü Koleksiyonu, porselenin cezbedici görünümü ile kırılmaya karşı dayanıklılığı bir arada sunuyor.

KÜLSAN THERMOSET®

İçecek Gereçleri

Kırmızı, siyah ve beyaz renklerin kullanıldığı İçecek Gereçleri Koleksiyonu, sunumlarınızı tamamlamak için özenle tasarlanan bardak ve fincan benzeri ürünleri içermektedir. Kullanışlı tasarımı ve şık modelleriyle kafeler, restoranlar, oteller, okullar ve hastaneler tarafından da tercih edilmektedir.

KÜLSAN THERMOSET®

Aksesuarlar

Sofraların tamamlayıcısı Külsan aksesuarlar, Thermoset® in dayanıklı yapısıyla uzun vadeli kullanım sağlıyor. Sadeliği ve şıklığı aynı çizgide buluşturan Aksesuar Koleksiyonu, tüm sunum seçeneklerine hitap edecek şekilde tasarlandı.

KÜLSAN THERMOSET®

Bebe Ürünleri Koleksiyonu

Bebe Ürünleri Koleksiyonu, bebek ve çocuklarınızın güvenli ve sağlıklı gereçlerle beslenmesi için oluşturulmuş bir koleksiyondur. Eğlenceli tasarımıyla ön plana çıkan Bebe Ürünleri Koleksiyonu, Thermoset®’in dayanıklı ve sağlıklı yapısıyla ebeveynler tarafından güvenle kullanılmaktadır.

Külsan’ın profesyoneller için tasarladığı kırılmaz ve çizilmez yapısıyla uzun süreli kullanım, özel hammaddesi ile sıcak ve soğuk gıdaların temasına uygun olarak üretilen Thermoset®, uluslararası laboratuarlarda test edilip onaylanmıştır.

KÜLSAN THERMOSET®

Self Servis Koleksiyonu

Self Servis Koleksiyonu restoranlar, oteller, hastaneler, yemekhaneler vb. birçok alanda tercih edilen dayanıklı tabldot servis ürünlerini içermektedir. Self Servis Koleksiyonu, kullanım kolaylığı sağlayan bir ürün grubudur.

KÜLSAN THERMOSET®

Hastane Servis Koleksiyonu

Hastane Servis Koleksiyonu, kullanışlı yemek kapları, şeffaf polikarbonat kapakları ve polyester ya da lamine tepsiler ile hastane kullanımına uygun olarak tasarlandı.

KÜLSAN THERMOSET®

Arcoform® Servis Tepsileri

Kaydırmaz yüzeyi ile ön plana çıkan Arcoform® Servis Tepsileri, kırılmaz ve çizilmez yapısıyla maksimum kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Renk çeşitleri ve farklı ebatlarıyla her alandaki serviste tercih edilebilecek ürün grupları arasında yer almaktadır.

KÜLSAN THERMOSET®

Polikarbonat Koleksiyonu

Polikarbonat Koleksiyonu, saydam görüntüsü ile camın şıklığını ve kırılmaya karşı son derece dayanıklı yapısı ile kullanım kolaylığını bir arada sunmaktadır.