%100 gıda ile temasa uygun Happy Chef® ağaç, mermer ya da taş dokusuyla benzersiz bir tasarıma sahip olan sunum tabakları, açık büfeleriniz için mükemmel çözümler yaratır. Farklı model ve ölçülerdeki tabaklar, zarif ve şık servislere ve sunumlara olanak sağlar.

HAPPY CHEF®

Efektli
Sunum Panoları

Şık ve kullanışlı Sunum Panoları, sofralarınıza modernliği yansıtmak için tasarlandı. Profesyonel sunumlar için özel olarak tasarlanan bu koleksiyon, ahşap, kayrak taşı ve mermer efektinin modern görünümünü sofralarınıza taşımanız için üretildi.

HAPPY CHEF®

 

Sunum Kovaları

Siyah ve gri renk seçenekleri bulunan Sunum Kovaları, atıştırmalıklarınız için oluşturulmuş modern bir koleksiyondur.  Koyu tonların ve metalin ağırlığını yansıtan bu ürünler, yapısındaki Thermoset ham maddesi sayesinde kırılmaya karşı son derece dayanıklıdır ve her tür bulaşık makinasında rahatlıkla yıkanabilir.

HAPPY CHEF®

SIERRA Koleksiyonu

SIERRA Koleksiyonu, hem kullanışlı hem de estetik yemek servisi ve yemek teşhirine yönelik ahşap efektli tabakları, sunum panoları ve sunum tabaklarını içerir. Ahşabın doğal görünümüne sahip olmakla birlikte,% 100 gıda ile temasa uygun bu ürünler, kırılmaya karşı çok dayanıklıdır.

HAPPY CHEF®

 

ROYAL MARBLE
Koleksiyonu

ROYAL MARBLE Koleksiyonu, zarif, dayanıklı ve estetik yemek servisi ve yemek teşhirine yönelik mermer efektli sunum tabakları içerir. Mermerin göz alıcı ve büyüleyici görünümüne sahip olmakla birlikte,% 100 gıda ile temasa uygun bu ürünler, gerçek mermere göre çok daha avantajlıdır.

HAPPY CHEF®

COSTA
Koleksiyonu

COSTA Koleksiyonu, Akdeniz kıyılarının doğal güzelliğini yansıtan, modern, mozaik tarzı bir sunum ve servis koleksiyonudur. Beyaz ve mavi renklerin serinletici etkisini, yaz esintisi ve kumsalların ambiyansını yemek masalarınıza ve büfelerinize getirir.

HAPPY CHEF®

RIVERIA
Koleksiyonu

RIVERIA Koleksiyonu, salata barlarınız ve soğuk yemek teşhirleriniz için ideal bir çözümdür. Kaseler, yükselticiler ve bölme aparatları ile birlikte satılmaktadır. Bu kaseleri, hem yükselticiler ve bölme aparatlarıyla, hem de onlar olmadan kullanabilirsiniz.

HAPPY CHEF®

GRANITE
Koleksiyonu

GRANİTE Koleksiyonu, iki güzel öğenin birleşimidir: mat granitin muhteşem görünümü ve Thermoset ham maddesinin dayanıklılığı. Kırık beyaz granit ve gri granit renk seçenekleriyle modern tarzdaki sunumlara olanak sağlar.

HAPPY CHEF®

 

TERRA
Koleksiyonu

TERRA Koleksiyonu, doğanın güzel renklerini sofra ve büfelerinize getiriyor. Bu koleksiyon, otantik mat çömlek görünümlü tabaklar ve kaseleri içermektedir.

HAPPY CHEF®

Sunum Panoları

Ağaç, mermer ya da taş dokusuyla benzersiz bir tasarıma sahip olan sunum panoları, yiyecek teşhirleriniz için mükemmel çözümler yaratır.

HAPPY CHEF®

 

Sos Kapları

Sos kapları, sunumlarınızın tamamlanması için üretilmiş eğlenceli ve minimal bir koleksiyondur.

HAPPY CHEF®

Kaseler

%100 gıda ile temasa uygun Happy Chef® kaseler, açık büfeleriniz için mükemmel çözümler yaratır. Farklı model ve ölçülerdeki kaseler zarif ve şık servislere ve sunumlara olanak sağlar. Ağır porselen veya seramik görünümüne sahip bu ürünlerin köşelerden veya kenarlardan kırılma veya çatlama olasılığı daha düşüktür.

HAPPY CHEF®

 

Mermer Görünümlü

Sunum Tabakları

Bu koleksiyon, zarif, dayanıklı ve estetik yemek servisi ve yemek teşhirine yönelik mermer görünümlü sunum tabaklarını içerir. Yeşil-krem beyaz ve gri-beyaz renk seçenekleri ile sofralarınızda zengin sunumlar için uzun ömürlü çözümler sunar.

HAPPY CHEF®

Sunum Tabakları

% 100 gıda ile temasa uygun Happy Chef® sunum tabakları, açık büfeleriniz için mükemmel çözümler yaratır. Farklı model ve ölçülerdeki tabaklar, zarif ve şık servislere ve sunumlara olanak sağlar.

HAPPY CHEF®

 

Çift Renkliler

Bicolor ürün yelpazesi, modern ve modaya uygun yemek teşhiri için tasarlanmış çift renkli kaseleri içerir. Trendlere uygun olarak tasarlanan bu koleksiyon, ihtiyacınız olan maliyet tasarrufunu sunarken masaüstünüzde şık ve göz alıcı sunumlara olanak sağlar.

HAPPY CHEF®

Aksesuarlar

Bu ürünler, Happy Chef® ürün grubunun tamamlayıcı ve vazgeçilmez bir parçasıdır. Sosluk, çok amaçlı kase, kaşıklık, servis kaşığı ve çatalı gibi ürünler % 100 gıdaya uygun Thermoset ham maddesi ile üretilmektedir.

HAPPY CHEF®

 

Gastro Küvetler

Gastro küvetler, tüm büfeler için gerekli olan Happy Chef® ürün grubunun önemli bir parçasıdır. Bu koleksiyon, uygun polikarbonat kapaklarla birlikte, 20 ila 100 mm arasında değişen çeşitli gastro boyutları ve yüksekliklerde siyah, beyaz veya kırmızı renklerde gastro kap seçenekleri sunar.