For privacy reasons YouTube needs your permission to be loaded. For more details, please see our Gizlilik Politikası.
I Accept

Tarihçe

1974 yılında Külahçıoğlu kardeşler İstanbul’da ilk melamin atölyesini kurdu. 1987 yılında Dubai’ye yapılan ilk ihracatla dünya kapılarını açan KÜLSAN bugün 5 kıtada 55 ülkeye ürün satışı gerçekleştiren büyük bir marka olmuştur.

Geniş üretim kapasitesi ve yaygın bayi ağı ile KÜLSAN, İzmir’den Diyarbakır’a, Trabzon’dan Antalya’ya 81 ilde ürünlerinin satışını gerçekleştirmektedir.

Külsan, profesyonel tasarım ekibi ve %100 müşteri memnuniyetini prensip edinmiş uzman kadrosu ile aralıksız yürüttüğü ARGE çalışmaları sayesinde daima en yeniyi, en kaliteliyi müşterisiyle buluşturan bir firmadır. KÜLSAN hayatı kolaylaştıran ve şıklığı ön planda tutan ürünlerini Arcomel, Arcoform ve Thermoset olarak üç ana marka altında toplamıştır.

Estetik, dekoratif ve dayanıklı servis ürünleri…

Kaliteli ve sağlıklı ürün yelpazesine sahip mutfak ürünlerini üreten lider bir firma olarak tüm dünyaya hizmet vermeyi hedefliyoruz…

Uluslararası sertifikalarımız…

Üretim kalitesi ve sağlık kurallarının önemini herkesten daha iyi biliyoruz. Ürünlerimizde kullanılan hammadde kalitesini ve üretim koşullarını en üst düzeyde tutuyoruz…

Bizi tercih edenler…